Ekologická kosmetika, která potěší každou ženu

olej na pleť
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Odměňte se sama a udělejte si radost krásnými dárky z Ekokočky. A kde takovou kočku najdete? Ve Vsetíně nebo online!

Voňavý krámek v centru Vsetína

Krámek, kde můžete zakoupit ekokosmetiku, drogerii šetrnou k životnímu prostředí, svíčky a další drobnosti pro radost najdete v Mostecké ulici v centru Vsetína nebo online na adrese www.ekokocka.cz. Na několika málo metrech čtverečních zde najdete poklady, které potěší tělo i duši.

Majitelka krámku, kde vládne ekologická kosmetika, zde pečlivě hlídá složení všech produktů. Podporuje české producenty, domácí výrobu a malosériovou produkci. Je tak jistota, že si z Ekokočky odnesete originální, pečlivě vyrobený a ekologicky šetrný produkt, který vznikl s láskou. Bylinky, přírodní esence a oleje jsou základem prodávané ekokosmetiky, jež blahodárně působí na tělo i duši. Nenajdete zde žádnou chemii, umělá aromata ani náhražky. Vše je pravé, autentické a dokonale voňavé. Ekokočka je místo, kam se rádi budete vracet online i doopravdy. Třeba během výletu na Valašsko.

Vše, co mají ženy rády

Co se týče ekokosmetiky, největší zájem je tradičně o přípravky pro ženy. Tuhá mýdla, peelingy, tělová másla a mléka, sprchové gely – to vše v krámku v centru Vsetína bez problémů seženete. Nakoupíte zde přípravky do kuchyně i dárky pro muže. Najdete zde také doplňky stravy či stáčenou drogerii, kterou si odnesete ve vlastních nádobách. Jedná se třeba o prací gely či přípravky na úklid.

Nechybí ani osvěžovače vzduchu, oleje do aromalampy, parfémové oleje či přírodní repelenty a opalovací krémy. V Ekokočce se tak vybavíte do domácnosti i na výlet nebo dovolenou.

Je to jednoduché, navštivte prodejnu či web a udělejte si radost krásnými, ale praktickými produkty šetrnými k vám i k přírodě. Zapomeňte na klasické drogerie a zboží ze supermarketů, s Ekokočkou zvládnete vše ekologicky.


Další články