Dobrá zpráva do plavek

léto a plavky
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Doba dovolených, a ještě častějšího fotografování, které je už tak více než běžné, je tady v celé své kráse a síle.

Očekáváme uvolňující zážitky, rozvolněný denní režim a volné večery.

Máte-li právě na tu vaši dovolenou už v kufrech úsporně sbaleno a trápíte se nad garderobou s tím, že do nových letních šatů a plavek máte naopak přibaleno až moc, podívejte se na svou postavu očima čínské medicíny. Ta hlásá velmi přátelsky:

Příliš pevné ploché břicho skrývá vážná rizika pro naše tělesné i duševní zdraví. Lidé s příliš pevným a zatuhlým břichem se často vyčerpávají. Snaží se o výkony a neumějí se vnitřně uvolnit.

A vy se (nejen) na dovolené uvolnit rozhodně potřebujete! Upjatý výraz se zadrženým dechem a chvilkově zataženým bříškem vám stejně na fotografii radost nepřinese.

Místo výčitek svědomí, že jste před dovolenou svoje ženské partie nedovedla k příměru „pekáč buchet“, pochvalte se za relaxované rozměry břišní tanečnice a přibalte lék systémové enzymoterapie Wobenzym na případné odstranění otoků z cestování nebo následků jižního sluníčka, přinejhorším pak i k rychlému hojení případného poranění.

Otoky a zarudlé výrazy nejsou totiž žádoucí ani sexy podle žádné světové medicíny a ani vkusu mužů napříč planetou. A hlavně podle nás samotných.

Enzymy pomohou i pod tíhou náročných probdělých nocí, neb nemusejí otékat jen utančené nožky.

A nezapomeňte, že překypující zdraví, dobrá nálada a splývavý oděv překryje i těch pár faldíků navíc. Když se lidé dívají na Buddhu, nejvíc ze všeho je fascinuje jeho bohorovný nakažlivě roztomilý úsměv! Více na www.wobenzym.cz.


Další články

Cookie Consent with Real Cookie Banner