Snadná cesta ke zdravým vlasům, nehtům a dokonalé pleti

vlasy
Foto: Biosil

Každá žena si zaslouží tu nejlepší péči, ať už jde o čas strávený u kadeřníka, kosmetičky nebo na manikúře. Jak ale dosáhnout toho, abyste vždy působila svěžím dojmem a vaše vlasy, pleť i nehty byly dokonalé a hlavně zdravé, i když zrovna návštěvu salonu nestíháte?

Jedno řešení existuje, a to v podobě užívání vhodného doplňku stravy. Mezi velmi žádané patří BIOSIL plus, který zajišťuje správné živiny pro dobrý růst nejen vlasů, ale i nehtů. Díky unikátnímu složení vitamínů a minerálů se může stát tento prostředek vaší cestou ke zdraví a kráse.

Dokonalé složené jedné tablety

Biotin je v podstatě vitamín H, látka která zajišťuje podobu vlasů, nehtů a pokožky. Tablety jsou ale doplněny o další látky, například zinek, který chrání buňky před stresem a jejich dělením a zároveň přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Zinek, stejně jako biotin, zajišťuje normální stav vlasů, nehtů a pokožky. Další podpůrné látky obsažené v tabletách jsou kyselina pantheonová a oxid křemičitý. Ty rovněž podporují zdraví a vzhled nehtů a vlasů.

ČTĚTE TAKÉ: 
Příčiny a prevence vypadávání vlasů

Proč právě BIOSIL Plus?

O tom, že je BIOSIL plus kvalitním přípravkem, svědčí i fakt, že v minulosti obdržel řadu ocenění. V letech 2013 – 2015 byl oceněn lékárníky jako nejlépe hodnocený produkt, který se specializuje právě na vlasy, nehty a pokožku. To potvrzují i dobré zkušenosti samotných zákaznic, mezi které například patří Miss ČR z roku 1995 a Miss Europe Monika Žídková.

Denně se užívá pouze jedna tableta v kteroukoliv hodinu, takže si nemusíte dělat žádné starosti s tím, kdy BIOSIL plus podávat. Tento doplněk stravy zároveň téměř nezatíží vaši peněženku, jeho užívání vyjde na pouhou korunu denně, takže si jej může dovolit opravdu každá žena. Nemusíte ani chodit do lékárny, tento ryze přírodní produkt můžete zakoupit pohodlně přes internet v online lékárně.


Další články