Ručně vyráběné originální dámské náramky Be Rare

náramky

Každá žena je miluje. Některé ženy dávají přednost jednoduchým náramkům. Další zase honosnému výraznému stylu. Náramek na těle zaujímá velmi speciální místo. Může zůstat decentně skryt, nebo být naopak vystaven na obdiv celému světu. 

Náramky jsou navíc pečlivě a ručně vyráběny přímo v České republice. Na první místo jsou zde kladeny hodnoty jako kvalita a originalita. Můžete si tak být zcela jisty, že skvost, který nosíte celý den na zápěstí, byl vyroben v příjemných pracovních podmínkách a s náležitou péčí. 

Minerály a polodrahokamy pro jiskrnou krásu 

Dámské náramky z polodrahokamů potěší svým vzhledem a esteticky dokonalým výsledným dojmem. Designově čisté simple náramky ozdobí zápěstí každé ženy. Dámské náramky z minerálů se dají libovolně volit podle nálady nebo barvy zvoleného outfitu. 

Můžete je kombinovat s dalšími náramky nebo šperky pro dosažení velmi působivých efektů.

náramky
Foto: BeRare

A není to jen vnější krása. Zavřete oči a nechte prsty jemně klouzat po každém korálku. Cítíte jejich hladký nebo broušený povrch? Chlad při prvním navlečení? Který se po chvíli změní v teplo, které si přírodní kameny vypůjčily od vás. A na oplátku vám předaly část své prastaré mystické energie.

Dokonalost minimalismu

To jsou dámské provázkové náramky. Korálky z polodrahokamů a minerálů navlečené na odolném nylonovém provázku jsou opravdu vkusným doplňkem. Elementy Swarovski vám poskytnou možnost vyjádřit své emoce a přesvědčení díky silným a jasným symbolům. Minimalistické provedení dává vyniknout detailům dominantního prvku.

náramky
Foto: BeRare

Buďte spolu

A dejte to světu znát. Náramky pro páry (lze použít i jako náramky přátelství) nenechají nikoho na pochybách, že vy dva k sobě nerozlučně patříte. Přestože vás může právě v tuto chvíli dělit fyzická vzdálenost, pohled na zápěstí Vás v myšlenkách přivede zpět k drahé polovičce. Není to jen náramek. Je to vyznání. Vyznání toho, že jste jeden tým.

náramek
Foto: BeRare

 


Další články