Postel jako srdce ložnice s benefity – jak si vybrat tu pravou?

ložnice
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Postel si obvykle vybíráme podle její velikosti, stylu vhodného pro náš interiér, i designu, který upřednostňujeme. Avšak mnohé postele nám umí nabídnout i různé benefity.

Někdy jde o úložný prostor, jindy třeba o možnost předělat jednolůžko na dvojlůžko. Pojďte se podívat, co umí moderní, a především chytré postele nabídnout za výhody navíc.

Boxspring postele nejsou jen o designu

Rádi si čtete v posteli? V tom případě potřebujete za zády něco příjemného na opření zad. Než dodatečně vymýšlet, jak se v posteli s knížkou, nebo s elektronickou čtečkou pohodlně usadit, to si raději pořiďte rovnou čalouněnou postel ve stylu boxspring. Tyto postele bývají celočalouněné včetně čalouněného a velice estetického čela postele.

Kam s tím?

Tuto otázku si mnohdy klademe, když měníme přikrývky po létě za ty teplejší. Sklidit potřebujeme i přikrývky a polštáře pro hosty. Někdy dokonce denně postel zastýláme a rozestýláme. Takže zpátky k položené otázce: Kam s tím? Pořiďte si postele s úložnými prostory. Ideálně přímo s implementovanými do konstrukce postele. Jsou nejpraktičtější, dostatečně chráněny před prachem a v maximální velikosti.

Podkrovní ložnice
Zdroj obrázku: KeetawatPhotography / Shutterstock.com

Místo i pro kamarádku

Dětem obvykle pořizujeme postel ve velikosti 90×200 cm. Ale přemýšlejte… Co když bude chtít u vás doma přespat kamarádka či kamarád vašich dětí? Ideální je dětem pořídit rozkládací postel. Existují dokonce i rozkládací lůžka s úložným prostorem. Takže neřešíte ani to, kam s přikrývkou pro nenadálé hosty.

Vytáhněte to do patra

Patrové postele bývaly, a i stále jsou oblíbeným řešením do dětských pokojíků. Jenomže co když je vaše bydlení tak malé, že musíte dokonce řešit společné spaní s dětmi? I pro tento účel existuje lepší řešení než obří a neskladná manželská postel v king size velikosti. Pořiďte si rozložitelnou patrovou postel, kde spodní patro tvoří postel manželská a druhé patro má plnohodnotné jednolůžko. Vrchní patro můžete kdykoliv zrušit, či samostatně využít jako postel. Pod značkou BAGIRA prodává tuto postel Nabytekzakacku.cz.


Další články

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru