Byty Na Vackově: Klidná lokalita pro pohodový život nedaleko centra Prahy

Byty Na Vackově
Vizualizace lokality Na Vackově. Zdroj: Metrostav Development

Žižkov je vyhledávanou pražskou lokalitou. Z opomíjené a mnohdy i zavrhované čtvrti se v posledních letech stalo příjemné místo k životu. Aktuálně v lokalitě Na Vackově vzniká více jak 200 nových bytů, které čekají na své budoucí majitele.

Byty Vackov

Lokalita se nachází nedaleko parku Židovské pece a současný projekt je doplněním již stávajících pěti bytových domů. Ve čtyřech budovách vzniká 232 pěkných bytů, z nichž ještě většina nemá své majitele. Jedním z nich můžete být i vy. Projekt splňuje veškeré nároky na moderní bydlení v srdci velkoměsta, minimalistický design jak v exteriéru, tak v interiéru splňuje nároky na vysokou kvalitu i funkčnost.

Okolí lokality je plně občansky vybaveno. Dostupná hromadná doprava je v Praze samozřejmostí, avšak Žižkov nabízí i další benefity, které jsou v této čtvrti jedinečné. Moderní zástavba se zde mísí s odkazem staré Prahy. Nepřeberné množství obchodů, kaváren, restaurací a barů doplňují divadla, kina, muzea či rozlehlé parky, velká fitness centra a samozřejmě i školy a školky či lékařské ordinace.

Přestože se nacházíte nedaleko centra Prahy, Vackov je živou, ale současně klidnou lokalitou. Chybí zde klasické rysy anonymního velkoměsta, ale zároveň jste v centru dění. Pro jsou byty Vackov ideálním místem pro život.

Novostavby Praha – termín nastěhování a dispozice

Kolaudace nových objektů, které zahrnují bytové i nebytové prostory včetně garážových stání, proběhne během roku 2024. Nové byty Praha 3 pak budou k nastěhování v posledním kvartálu roku. V současné době jsou volné všechny typy jednotek o velikostech 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Některé disponují předzahrádkou, sklepem či komorou.

Veškeré další informace získáte na adrese https://www.metrostavdevelopment.cz/cs/rezidencni-projekty/25/byty-na-vackove.


Další články

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru