Ceny bytů padají! Ušetříte až stovky tisíc!

Byty Na Vackově
Foto: Byty Na Vackově

Koupěchtiví se konečně dočkali. Po měsících zdražování, střídaných stagnací na finančních burzách, začaly ceny nemovitostí výrazně klesat. Nejinak je tomu u novostaveb. Ruku v ruce s tímto trendem jdou i hypotéky. Právě teď nastává vzácný okamžik, který umožňuje koupit reality za nejvýhodnější ceny.

Kdo zaváhá, bude se tlouct do hlavy po zbytek života. S výraznou bonusovou slevou lze pořídit i byty na žižkovském Vackově. Jedná se o velmi žádané výškové domy podél ulice Malešická. Ve čtyřech domech bylo vystavěno 241 nových bytů o velikosti 1+kk až 5+kk, které splňují nejvyšší standardy k životu.

Sleva 3% a bonus na sklep

Pokud se vám podaří vybrat a uzavřít smlouvu o koupi do 21. prosince 2023, získáte úsporu 3% z kupní ceny při snížení sazby DPH a sklep v hodnotě až 250 tisíc korun k vybraným bytům zdarma. Cena za metr čtvereční těchto nadstandardně koncipovaných jednotek začíná na 120 tisících. Kvůli maximální prosvětlenosti s orientací oken na východ, jih a západ, mají všechny byty venkovní žaluzie a okna s trojskly.

Interiér je tvořen podlahami z vinylu, koupelny mají obklady v decentních odstínech a veškeré instalované zařízení je vysoké kvality. Vybírat volné byt lze pomocí interaktivní vizualizace, která vám umožní z pohodlí domova doslova na jeden „klik“ zjistit celkovou polohu bytu, jeho rozložení vůči ostatním jednotkám, včetně ceny a výměry bytu.

Byty Na Vackově
Foto: Byty Na Vackově

Nejlepší cena na trhu

Není třeba se obávat ani způsobu financování. Developer nabízí možnost výhodné hypotéky od společnosti Hypodům.  Při podpisu smlouvy je nutnost složit z vlastních zdrojů pouze 10% finální ceny. Koupě bytu na Žižkově je tak reálná prakticky ze dne na den a je dostupná všem sociálním třídám.  S časově ohraničenou výhodnou slevou a nabízenými bonusy pak můžete jednopokojový byt pořídit již od 4,6 milionu korun a ušetřit 300 tisíc.


Další články