IKEA otevírá výdejní místo v Plzni

IKEA
Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

IKEA expanduje po celé republice prostřednictvím výdejních míst. Oblíbený nábytkářský obchod se nyní přibližuje zákazníkům z Plzeňského kraje, kteří od 10. března 2021 budou moci vyzvedávat první zásilky na adrese Domažlická 180a.

Nové výdejní místo v západočeské metropoli zásobuje obchodní dům IKEA Zličín, který je Plzni nejblíže. Zákazníci tak ušetří tak zhruba 170 kilometrů a dvě hodiny na cestách. Nakupující si zboží jednoduše objedná na webu IKEA.cz, zvolí si službu Klikni a vyzvedni a jako výdejní místo vybere Plzeň. To bude otevřeno 7 dní v týdnu – ve všední dny od 14 do 19 hodin a o víkendu od 9 do 14 hodin.

„Ve srovnání s doručením přímo do bytu zákazníci při využití výdejního místa zaplatí za službu výrazně méně. Například při objednání křesla STRANDMON zhruba polovinu, u kuchyně nad 200 kg ušetří zákazník za dopravu až tři čtvrtiny,” uvádí Jiří Kuča, ředitel obchodního domu IKEA Zličín.

Provozovat výdejní místo bude logistická společnost HRAL. Plzeňáci jej najdou snadno. Nachází se totiž nedaleko kruhového objezdu u Makra na rozmezí Skvrňan, Borských polí a Nové Hospody. Dobře dostupné je tak pro všechny obyvatele celého regionu.

Lidem z Plzeňského kraje se tak přibližuje další nábytkářský řetězec. V současné době lze v Plzni zavítat do obchodních domů XXXLutz, Möbelix či ASKO.

O Autorovi:

Lucie aktivně píše od roku 2017 a je hybnou silou několika magazínů. Vyhledává aktuální témata a dokáže je s ohledem na SEO srozumitelně předložit čtenářům.


Lucie Čechová

Lucie aktivně píše od roku 2017 a je hybnou silou několika magazínů. Vyhledává aktuální témata a dokáže je s ohledem na SEO srozumitelně předložit čtenářům.

Další články